VALERIJONO ARBATINĖ

Vegetariška virtuvė

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Virtuvė

Europietiška

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

„Valerijono“ arbatinė – tai sveiko gyvenimo būdo oazė, įsikūrusi pačioje Šiaulių miesto širdyje veikiančioje, vienoje seniausių Lietuvoje, vaistinių.
Išskirtinėje, provansu dvelkiančioje aplinkoje veikia vegetarinė/veganinė virtuvė. Ši virtuvė garsėja moderniu požiūriu į sveikatai palankų maistą ir sveiką gyvenimo būdą. Lankytojai nuo pirmadienio iki šeštadienio gali mėgautis vegetarišku ir veganišku maistu, sveikais kokteiliais, vietoje daigintais grūdais bei sėklomis ir iš jų gaminamais patiekalais. Šeštadieniais lankytojai kviečiami pasimėgauti teminiais „Kulinarinių kelionių aplink pasaulį“ patiekalais. Tai puiki proga kiekvieną šeštadienį ragauti skirtingos šalies virtuvės skonius ir patiekalus! Čia pat arbatinėje veikia ir ekologiškų bei sveikų produktų krautuvėlė.

Arbatinė neapsiriboja vien maitinimu ir sveikų produktų prekyba. Per du aukštus įsikūrusioje kavinėje siūloma lankytojams ne tik sveikai maitintis, jie kviečiami sąmoningai domėtis  sveikesniu gyvenimo būdu edukaciniuose užsiėmimuose. Šie užsiėmimai ir renginiai vyksta jaukiai įkurtoje arbatinės antro aukšto erdvėje. Periodiškai vyksta „Šeštadienio pusryčiai“, kuriuos veda mitybos specialistė, „Kosmetikos gamybos dirbtuvės“, kuriuos veda pati vaistinės direktorė ir kosmetikos kūrėja Almyra Girdenienė ir kt. Taip pat rengiami užsakomieji renginiai.

O arbatinės rūsyje veikiančiame visuomeniniame vaistininkystės muziejuje svečiai gali  pajusti istorinę vaistininkystės dvasią. Susipažinti su tradicinės vaistininkystės eksponatais, senovinės vaistinės fragmentu, receptais ir prieškario farmacijos kompanijų vaistų kolekcija. 

Atsiliepimai

Komentuoti