„DOMINO“ TEATRO SPEKTAKLIS „TESTAS“

Spektakliai

Mieli žiūrovai,

atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. vasario 24 d. priimtą nutarimą pratęsti karantiną Lietuvoje ir nustatytą draudimą organizuoti renginius, norime pranešti, kad spektaklis „Testas“, turėjęs įvykti 2021 m. kovo 27 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre (atkeltas iš 2020 m. kovo 13 d. ir balandžio 21 d., vėliau perkeltas į rugsėjo 19 d. 18 val.) yra perkeliamas 2021 m. spalio 30 d. 18 val.

Žiūrovai į 2021 m. spalio 30 d. 18 val. spektaklį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.

Tuo atveju, jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, bilietą per 60 dienų nuo perkelto renginio vėlesnės datos paskelbimo galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus DOMINO teatro renginius. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir galioja 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis ir susigrąžinti pinigus. Jeigu pageidaujate savo bilietus iškeisti į kuponą, prašome ne vėliau kaip iki 2021 m. balandžio 26 d. užpildyti prašymo formą: https://kakava.lt/bilietu-kuponai. Atkreipiame dėmesį, kad kuponą bilietų platintojas KAKAVA.LT atsiųs per 30 dienų nuo prašymo užpildymo.

Atsiprašome už nepatogumus.

Kviečiame DOMINO teatro naujienas sekti mūsų „Facebook“ puslapyje: DOMINO_FACEBOOK bei internetinėje svetainėje: www.dominoteatras.lt.

Būkime sveiki!

DOMINO teatro administracija

Nuotykių komedija „Testas“ sumaniai atskleidžia šiuolaikinės dilemos – meilė ar pinigai – subtilybes.

Ką pasirinkti: 100 tūkst. eurų dabar ar 1 mln. po dešimties metų? Štai tokį klausimą sutuoktiniams Paulai ir Viktorui užduoda senas jų draugas Denis. Atsakyti – nelengva. Paulos moraliniai įsitikinimai tokių dovanų priimti neleidžia, tačiau šeimą kaip tik spaudžia finansiniai sunkumai. Denis reikalauja porą apsispręsti – reikia atsakymą pasakyti čia ir dabar. Įtampa auga, ginčai aštrėja, pamažu į paviršių kyla veikėjų paslaptys ir tikrieji motyvai. Galų gale ant svarstyklių atsiduria ne tik pinigai, bet ir meilė. Ar pavyks porai išlaikyti šį gyvenimo testą?

Netikėtų paslapčių ir pasirinkimų kupina komedija „Testas“ sukurta pagal ispanų dramaturgo Jordi Vallejo Duarri pjesę tuo pačiu pavadinimu. 2014 m. spektaklis Ispanijoje laimėjo „Fray Luís de León“ prizą už puikiai atspindėtą šiuolaikinę tematiką, teatrališkus dialogus ir vaizdingą scenografiją. Šios nuotykių komedijos vizualiką – plakatą ir logotipą – sukūrė dailininkas bei fotomenininkas Algis Kriščiūnas.

O ką pasirinktumėte Jūs?