„DOMINO“ TEATRO SPEKTAKLIS „ŽIRKLĖS“

Spektakliai

Mieli žiūrovai,

atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. kovo 26 d. priimtą nutarimą pratęsti karantiną Lietuvoje ir nustatytą draudimą organizuoti renginius, norime pranešti, kad spektaklis „Žirklės“, turėjęs įvykti 2021 m. balandžio 24 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre (atkeltas iš 2020 m. kovo 23 d., vėliau perkeltas į spalio 7 d.) yra perkeliamas į 2021 m. spalio 24 d. 18 val.

Žiūrovai į 2021 m. spalio 24 d. 18 val. spektaklį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.

Tuo atveju, jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, bilietą per 60 dienų nuo perkelto renginio vėlesnės datos paskelbimo galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus DOMINO teatro renginius. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir galioja 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis ir susigrąžinti pinigus. Jeigu pageidaujate savo bilietus iškeisti į kuponą, prašome ne vėliau kaip iki 2021 m. gegužės 28 d. užpildyti prašymo formą: https://kakava.lt/bilietu-kuponai. Atkreipiame dėmesį, kad kuponą bilietų platintojas KAKAVA.LT atsiųs per 30 dienų nuo prašymo užpildymo.

Atsiprašome už nepatogumus.

Kviečiame DOMINO teatro naujienas sekti mūsų „Facebook“ puslapyje: DOMINO_FACEBOOK bei internetinėje svetainėje: www.dominoteatras.lt.

Būkime sveiki!

DOMINO teatro administracija

 

Kriminalinė komedija „Žirklės“ – vienintelis tokio žanro spektaklis Lietuvoje, kurio pabaiga priklauso nuo žiūrovų. Tai neįtikėtinai smagus ir įtraukiantis detektyvinis nuotykis, kuris kiekvieną kartą baigiasi vis kitaip. Kaip? Sprendžiate Jūs!

 
Kirpykloje „Žirklės“  – įprasta diena, kupina smagių pokalbių apie gyvenimą, apkalbų ir intrigų. Tačiau staiga viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Į saloną įsiveržęs policijos inspektorius praneša, jog viršuje esančiame bute ką tik nužudyta garsi pianistė. Žinios priblokšti kirpyklos darbuotojai ir klientai tampa nusikaltimo įtariamaisiais. Padėkite inspektoriui, narpliojančiam šią painią bylą, išsiaiškinti, kas – tikrasis žudikas.
 
Komedija „Žirklės“ (angl. „Shear Madness“) – viena populiariausių teatro komedijų visame pasaulyje. JAV šis spektaklis muša rekordus – jis įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausiai rodomas spektaklis istorijoje.
 
Šiame renginyje galimybių pasas yra privalomas!
 
Organizatorius VšĮ „Komedijos teatras“ (DOMINO teatras)