Festivalis „Nepatogus kinas“. Filmo „Dainuojantys vyrai“ (rež. Dylan Williams) peržiūra

Kinas

Tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ atvyksta į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką. Kviečiame savo lankytojus NEMOKAMAI žiūrėti festivalio filmus.

Tai yra nekomercinis renginys, siekiantis kurti erdvę žmogaus teisių, politikos, socialinės atsakomybės, tvarumo temomis, supažindinti visuomenę su pasaulinėmis aktualijomis, skatinti būti sąmoningus ir kritiškus. Festivalio metu pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais. Vienas pagrindinių festivalio rėmėjų – Lietuvos kino centras.

Spalio 19 d., antradienį, 16 val. bibliotekos lankytojai kviečiami kartu žiūrėti filmą „Dainuojantys vyrai“ (rež. Dylan Williams).

Šmaikštus, melancholiškas ir šiltas filmas pasakoja apie Velso miestelio vyrų chorą. Devyniasdešimtmetis režisieriaus tėvas parduoda šeimos namą ir pradeda ruoštis savo laidotuvėms. Gyvenime jam telikęs vienintelis džiaugsmas ir paguoda – kas savaitę vykstančios vyrų choro repeticijos. Šis filmas mums primins apie meno poveikį – jis gali gydyti, motyvuoti ar sutelkti. Po bendro seanso „Nepatogus kinas“ pakvies virtualiai aptarti meno poveikį sveikatai.

Prašome registruotis į pasirinktą kino seansą www.savb.lt arba tel. (8 41) 52 37 46. Galima ir registracija bibliotekoje prieš kino seansą.

Lankantis bibliotekoje prašome laikytis nustatytų saugos reikalavimų, su savimi turėti Galimybių pasą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą!