Festivalis „Nepatogus kinas“. Filmo „Iš jūros gelmių“ (rež. Robin Petré) peržiūra

Kinas

Tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ atvyksta į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką. Kviečiame savo lankytojus NEMOKAMAI žiūrėti festivalio filmus.

Tai yra nekomercinis renginys, siekiantis kurti erdvę žmogaus teisių, politikos, socialinės atsakomybės, tvarumo temomis, supažindinti visuomenę su pasaulinėmis aktualijomis, skatinti būti sąmoningus ir kritiškus. Festivalio metu pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais. Vienas pagrindinių festivalio rėmėjų – Lietuvos kino centras.

Spalio 20 d., trečiadienį, 18 val. kartu žiūrėsime filmą „Iš jūros gelmių“ (rež. Robin Petré).

Tai – labai nepatogus, bet būtinas filmas, nes neretai, žiūrėdami į vandenyje žaidžiančius delfinus ir gracingas gulbes, nematome netoliese esančių naftos tanklaivių. Tuo tarpu laukinė gamta kenčia nuo žmogaus veiklos ir gelbėtojai kasmet susiduria su vis daugiau ir vis žiauresnėmis gyvūnų skausmo formomis. Po bendros filmo peržiūros „Nepatogus kinas“ pakvies virtualiai pasikalbėti apie Baltijos jūros taršą ir gyvūnų apsaugą.

Prašome registruotis į pasirinktą kino seansą www.savb.lt arba tel. (8 41) 52 37 46. Galima ir registracija bibliotekoje prieš kino seansą.

Lankantis bibliotekoje prašome laikytis nustatytų saugos reikalavimų, su savimi turėti Galimybių pasą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą!