GALIMYBIŲ FESTIVALIS TAVO PIN KODAS

Edukacijos

Renginio naujienos skelbiamos Šiaulių valstybinės kolegijos socialiniuose tinkluose ir festivalio interneto svetainėje www.tavopinkodas.lt.

Renginio pradžia – lapkričio 18 d. 9 val. Festivalio vedėjas – teatro ir kino aktorius, dainininkas, dainų kūrėjas Rokas Petrauskas.

TAVO PIN KODAS bus transliuojamas tiesiogiai „Youtube“ platformoje.

Su moksleiviais renginio dieną bendraus žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas, rašytojas ir socialinių tinklų aktyvistas Andrius Tapinas (pranešimo tema „Investuoti į save – apsimoka“), verslininkas fotografas, leidėjas ir investuotojas Marius Jovaiša („Kaip svajonę paversti tikslu?“), šiaulietis, www.baldai1.lt steigėjas Pijus Makarevičius pristatys pranešimą „Atsitiktinės sėkmės nebūna“. Jaunosios kartos menininkės Jolitos Vaitkutės tema – „Kaip treniruoti kūrybiškumą?“. Galimybių festivalyje dalyvaus dainų atlikėja ir kūrėja, kompozitorė Bjelle (Raminta Naujanytė), savo patirtį apibendrinsianti pranešimu „Per išbandymus – į atradimus“. Europos Komisijos atstovės Lietuvoje Aušrinė Diržinskaitė ir Aneta Stankevičienė kalbės tema „2022 m. – Europos jaunimo metai. Ir kas iš to?“.

Renginio dalyvių laukia įdomūs pranešimai, pusdienis prasmingo ir įtraukiančio turinio bei daug puikių emocijų.

Po motyvacinės sesijos moksleivių laukia smagioji antra dalis – interaktyvus magijos šou su Roku Bernatoniu.

Po pranešimų ir interaktyviosios renginio dalies jaunimas kviečiamas į nuotoliniu būdu vyksiančius įdomius susitikimus ir pokalbius ateities gebėjimų orbitose. ZOOM kambariuose moksleivių lauks įvairių organizacijų atstovai, norintys prisistatyti mūsų miesto jaunimui, kviečiantys padiskutuoti apie ateities gebėjimus ir svarbius pasirinkimus, turinčius įtakos kiekvieno jauno žmogaus gyvenime.

„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ – Šiaulių miesto jaunimui skirtas renginys, jau ne vienerius metus sukviečiantis moksleivius klausytis įkvepiančių pranešimų, rinktis neformalias veiklas, ieškoti savęs ir tiesiog smagiai leisti laiką.

Renginį organizuoja Šiaulių valstybinė kolegija, projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.