ŠIANDIEN MADAM PAREIS VĖLIAU

Koncertai

Spalio 21 d. 19:00 val. ŠIANDIEN MADAM PAREIS VĖLIAU

Šiandien madam pareis vėliau – išskirtinė programa miuziklų ir lietuvių estrados dainų klausytojams. Polifonijos salėje girdėsite dviejų žavių ir plačiai žinomų klasikinės muzikos atlikėjų Rafailo Karpio ir Dariaus Mažinto koncertą.

Atlikėjai:

Rafailas Karpis, tenoras

Darius Mažintas, pianistas

Koncerte skambės miuziklų ir lietuvių estrados dainos.

Rafailas Karpis - Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatro tenoras, dainuoja Bohemiečių“ trupės spektakliuose, Pažaislio, Tytuvėnų festivaliuose, dalyvauja įvairiuose projektuose bei bendradarbiauja su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. 2008 m. Rafailas gavo „Operos švyturio“ apdovanojimą ir buvo paskelbtas metų operos viltimi. Solistas koncertavo Suomijoje, Švedijoje, JAV, Prancūzijoje, Izraelyje, Ispanijoje, Kinijoje. Savo repertuare turi dainų ir jidiš kalba.

Darius Mažintas – tarptautinėje erdvėje pelnęs pripažinimą pianistas, prof. V. Vitaitės mokinys. Atlikėjas su soliniais rečitaliais yra apkeliavęs daugelį užsienio šalių: JAV, Vokietija, Prancūzija, Italija, Rusija, Švedija, Olandija, o solinės ir kamerinės muzikos rečitalius surengęs prestižiniuose festivaliuose: Aspen music festival (JAV), Westchester piano festival (JAV), Sommerakademie (Vokietija), Holland Music Sessions (Olandija), GAIA Chamber Music festival (Šveicarija).

Bilietų kaina 12€ ir 10 € (su nuolaida)

Nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą.

Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.

Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 52 07