Susitikimas su poete Daiva Molyte-Lukauskiene

Vaikams

Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Aido g. 27) vyks susitikimas su poete, rašytoja, dailininke, vertėja Daiva Molyte-Lukauskiene.


Susitikimo metu D. Molytė-Lukauskienė vaikams pristatys pasakaičių knygą „Kaip kiras gintarus rinko“ ir ves kūrybinę pamoką.

D. Molytė-Lukauskienė (g. 1967) – poetė, dailininkė, rašytoja debiutavo 2002 metais su eilėraščių knyga „Natiurmortas su gudobelės šaka“, už kurią paskirta Zigmo Gėlės premija. Knygos meno konkurse „Vilnius 2002“ ši knyga pelnė apdovanojimą. Poetės eilėraščiai versti į lenkų, rusų, baltarusių kalbas. D. Molytė-Lukauskienė, Z. Gėlės ir Ievos Simonaitytės premijų laureatė, taip pat ir knygų vaikams autorė.

Renginys skirtas vaikams iki 16 m.

Daugiau informacijos ir registracija tel. (8 41) 55 26 06.


Renginio metu bus fotografuojama.


Maloniai kviečiame dalyvauti!

Susitikimas organizuojamas vykdant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies remiamą projektą „Lietaus vaikai po bibliotekos skėčiu“.

 

Primename, kad renginio metu privaloma laikytis saugumo reikalavimų:

 

Įėjus į patalpas būtina dezinfekuoti rankas;


Vyresni nei 6 m. amžiaus lankytojai privalo dėvėti veido apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Be apsaugos priemonių lankytojai neaptarnaujami. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).