SVEIKAS, AKTYVUS, LAIMINGAS

Sportas

Ar žinojote, kad po 20-30 min. ritmiškos mankštos išsiskiria endorfinai - "laimės hormonai"? Sistemingai judant, sportuojant pagerėja žmogaus savijauta. Žinome, kad kartais būna sunku prisiversti judėti namie, todėl kviečiame dalyvauti VšĮ “Sielos harmonija” projekto “Sveikas, aktyvus, laimingas” veiklose. Antradieniais ir ketvirtadieniais devintą ryto kviečiame pradėti energingai ir išbandyti įvairias šokių judesių mankštas jungiant tradicinius kūno kultūros pratimus ir šokių judesius. Grupė labai draugiška, o trenerė Eglė visada paaiškins, patars, parodys, kaip teisingai atlikti pratimus. Šokių judesių mankštų programos orientuojamos pagal dalyvių amžių ir poreikius.

Linkime atrasti šokį kaip pozityvumo ir kūrybingumo šaltinį Jūsų gyvenime. Mėgaukitės muzikos garsais ir šokio judesiu išsijudinkite kiekvieną rytą. Užklupo bloga nuotaika? Garantuojame kad šokis padės gamintis Jūsų “laimės hormonams”!

Tegul Jūsų kasdieninę veiklą papildo šokio ritualai. Pasirinkite namų vietą, kurioje galėsite judėti laisvai, numatykite laiką, kada Jūs sistemingai judėsite. Pradėkite nuo kelių minučių ir ilginkite veiklos laiką. Šokti vienam iš pradžių gal ir neįprasta, bet panirkite į save, stebėkite kvėpavimą ir leiskite kūnui judėti pačiam. Ir dar, prisiminkite, kad šokti galite bet kokiu oru :)

 

Judėjimas gryname ore - dar viena projekto veikla, kuria saugiai mėgaujasi gausus būrys Joniškiečių. Kiekvieną antradienį po darbų susitinkame lauko vasaros estradoje ir judame su trenere Rasa. Skandinaviško ėjimo (dar kitaip Šiaurietiško ėjimo) užsiėmimai tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Nėra būtinas joks specialus pasiruošimas. Kiekvieno susitikimo metu apšylame, išklausome trumpą instrukciją, kaip reikia naudotis lazdomis ir keliaujame. Trenerė visada parodys ir patars, kaip taisyklingai judėti.

Laikas niekada neprailgsta, nes žingsnio tempas parenkamas pagal dalyvius. Jei dalyvis turi daugiau energijos, žingsniuoja priekyje ir kitą kartą spėja dar papildomą ratuką apeiti. Gal skamba keistai, bet ir ėjimo veikla turi pertraukėles. Šių pertraukėlių metu nesėdime ant suoliuko, o mėgaujamės šokio ir kitais judesiais, išjudiname gilesnius raumenis, o kartais ir padainuojame.

Jei atrodo, kad žingsniuoti su lazdomis sudėtinga, ateikite ir pabandykite. Užsiėmimo metu lazdas dalyviams paskoliname.Šokio judesių treniruotės, sportiniai žygiai su skandinaviško ėjimo pamokomis, tai veiklos, į kurias kviečiame Šiaulių apskrities gyventojus. Džiaugiamės, kad nuo projekto pradžios 2021 m. birželio 1 d. jau dabar projekto veiklose sudalyvavo 68 asmenys. Projektą “Sveikas, aktyvus, laimingas”, Nr. SRF-FAV-2021-1-0069 įgyvendina VšĮ "Sielos harmonija", veiklos iš dalies remiamos Sporto rėmimo fondo, administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto tikslas - reguliaraus fizinio aktyvumo skatinimas, plėtojant jo reikšmę sveikatai bei žmogaus gerovei ir didinant sportinio laisvalaikio formų įvairovę. Projekto veiklos vykdomos iki 2023 m. liepos 1 d.

Kviečiame prisijungti prie FB grupės “Sveikas, aktyvus ir laimingas” https://www.facebook.com/groups/613463159687973, kurioje rasite daugiau informacijos apie vykdomas veiklas. Jei negalėsite dalyvauti, dalį veiklų galėsite stebėti gyvai grupėje. Iki pasimatymo!

Dalinamės keliomis veiklų akimirkomis. Nuotraukų autorė Rasa Kazimieraitienė.

 

Vieta

Veikla

Trenerė

Laikas

Diena

Šiauliai; Tilžės 116, 3 aukštas, saviugdos centras “Sielos harmonija”

Dinaminė šokio judesio mankšta

Trenerė Eglė

9:00

Antradieniais ir ketvirtadieniais

Joniškis, parko vasaros estrada (“Po grybu”)

Skandinaviško ėjimo užsiėmimai + judesio ir šokio terapija

Trenerė Rasa

17:30

Antradieniais